Wolna Strefa

PIERWSZY TYDZIEŃ FERII

Opublikowano: 19.01.2019

Pierwszy dzień ferii - zaczęliśmy od cennych wskazówek i rad jak bezpiecznie spędzić ferie zimowe. Po krótkiej pogadance odbył się warsztaty kulinarne, gdzie razem z dziećmi przyrządziliśmy coś zdrowego. Na zakończenie dnia korzystając z mroźnej i śnieżnej pogody byliśmy na świeżym powietrzu zjeżdżąc z naszej „górki” na sankach i workach

W drugi dzień ferii pojechaliśmy do Morawicy, do Krytej Pływalni "KORAL", tam dzieci korzystały ze wszystkich atrakcji basenowych. Dużym zainteresowanie w śród naszych klubowiczów cieszyła się Grota Solna oraz zjeżdżalnia.

Dzień trzeci był pełen emocji. W naszym klubie odbył się konkurs bilarda oraz cymbergaja. Zwycięzcą w bilarda okazała się Emilka natomiast dużym zaskoczeniem było drugie miejsce najmłodszego klubowicza Wiktorii. Miłym akcentem kończącym ten dzień było wspólne śpiewanie piosenek karaoke.

Kolejny dzień ferii rozpoczęliśmy od zajęć ruchowych na dużej sali. Tego dnia graliśmy również w gry planszowe oraz rozegraliśmy turnie w szachy.

W piąty dzień ferii zimowych wybraliśmy się do kina Helios w Kielcach na projekcję filmu "Asteriks i Obeliks" oraz do Morawicy na Krytą Pływalnię "Koral".