Wolna Strefa

17.07.2017 - 21.07.2017

Opublikowano: 22.07.2017

Kolejny tydzień wakacji rozpoczęliśmy od zajęć tanecznych pod kierunkiem p. Kamili Janikowskiej. W dniu 18 lipca wybraliśmy się na basen "Koral" do Morawicy w ramach Sportowego Lipca organizowanego przez CHCK w Chmielniku. Dzieci doskonaliły umiejętność pływania i korzystały z różnych dostępnych tutaj atrakcji.

W dniu 26 lipca odbyły się zajęcia muzyczne pod kierunkiem p. Sławka Grabki. Na zakończenie zajęć przypomnieliśmy sobie zasady gry w warcaby. Dodatkowo w tym dniu wybraliśmy się na rajd rowerowy trasą Celiny-Ługi bardzo ciekawą trasą przez pobliskie lasy. Docelowym punktem był plac zabaw, gdzie szczególnie kołowrotek cieszył się dużym zainteresowaniem. Następnego dnia wybraliśmy się na rajd rowerowy do Chmielnika. Mimo piaszczystej leśnej drogi nawet najmłodsi uczestnicy tej wyprawy doskonale radzili sobie z pokonywaniem trudów. W Chmielniku pracowaliśmy nadal nad kondycją fizyczną poprzez ćwiczenia na siłowni i placu zabaw.

W dniu 21 lipca wyruszyliśmy pokaźną grupą na wycieczkę do Kielc. Wizytę w mieście rozpoczęliśmy od spaceru Aleją Sław poprzez rekreację na placu zabaw. Podziwialiśmy uroki tego miasta a następnie w kinie obejrzeliśmy film:"Rock Dog- Pies ma głos". Wycieczkę w mieści zakończyliśmy wizytą w MC Donalds.

zajęcia taneczne

wyjazd na basen "Koral" do Morawicy

zajęcia muzyczne


rajd rowerowy Celiny-Ługi

rajd rowerowy do Chmielnika


 

wycieczka do Kielc